English

Back
O projekcie
To już siódma edycja kalendarza Gagamodels, który powstał w 2014 roku z miłości do fotografii.
W tym roku zabawiliśmy się cyfrą „4”, która przewodziła temu wydaniu kalendarza, a wyniknęła z daty 2020 = 2+0+2+0 = 4
4 pory roku
4 fotografów i ich muzy
4 okładki
Cztery unikatowe podejścia do tematu pokazują nam niesamowitą wrażliwość ludzi, których zaprosiliśmy do współpracy. Uzyskaliśmy efekt jakiego się nie spodziewaliśmy. Jesteśmy zachwyceni różnorodnością zdjęć jaką udało nam się uzyskać.

Kalendarz wydawany jest w ekskluzywnej, limitowanej formie o nakładzie stu egzemplarzy. W tym roku po raz pierwszy forma opakowania - ramy pozwala nam na prezentację dwóch zdjęć jednocześnie. Możemy zaprezentować okładkę danej pory roku wraz z kartą wybranego miesiąca lub też zmieniać zdjęcia w dowolny sposób tak by mogły cieszyć nasze zmysły. Pierwszy raz kalendarz wyprodukowany został w dwóch kolorach do wyboru: złotym i czarnym.

Wszystkie przychody od początku stworzenia kalendarza przekazywane są na cele charytatywne. Każda osoba go współtworząca angażowała się w nasz projekt całkowicie pro bono. Dzięki Waszemu wsparciu możemy wspólnie pomagać.


Co zrobić by go zakupić ? Wystarczy skontaktować się z nami w sprawie wyboru koloru bądź numeru kalendarza pod adresem gaga@gaga.pl, przelać niemniej niż 777 zł na konto stowarzyszenia @potrafiewiecej i oczekiwać na swój egzemplarz kalendarza.

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością POTRAFIĘ WIĘCEJ
Ul. Rubieź 46E, 61-612 Poznań
Nr Konta:
7610 2040 2700 0014 0203 9105 85
Tytułem:
DAROWIZNA – KALENDARZ GAGAMODELS
Credits
WIOSNA: fotograf: Zuza Krajewska, model: Julek Gąsiorowkski:
LATO: fotograf: Kamil Kotarba, modelka: Maria Konieczna:
JESIEŃ: fotograf: Dominik Tarbański; modelka: Jac Monika Jagaciak:
ZIMA: fotograf: mateusz Stankiewicz, modelka: Hania Konieczna: